Aj Ty môžeš byť súčasťou konferencie

PyCon SK organizuje Python komunita pre komunitu. Ak ideš na túto konferenciu, stávaš sa súčasťou komunity. Pokiaľ si spravil/a niečo, čo by mohlo zaujímať aj iných, alebo si myslíš, že ostatní by o tom mali vedieť, príď nám o tom porozprávať. Nechceme počúvať iba expertov a známe osobnosti - noví perspektívni rečníci sú tiež zaujímaví, preto sa, prosím, nenechaj odradiť pocitom, že nie si expert alebo známa osobnosť. Toto je naša pozvánka, aby si poslal/a návrh na prednášku, aj ak si ešte nikdy na konferencii neprednášal/a. Rečníci vystupujúci prvýkrát budú uprednostňovaní.

Neváhaj

Predkladanie návrhov prednášok a workshopov je otvorené!

Pokúšame sa uzavrieť program konferencie ako skoro to len pôjde a čím skôr svoj príspevok prihlásiš tým väčšiu šancu má byť zaradený do programu. Deadline je 14. januára 2020, kedy sa uzavrie možnosť prihlásiť prednášku.

Nie si si istý/á ohľadne svojho návrhu? Buď bez obáv :-) Po odoslaní návrhu, dostaneš konfirmačný email s linkom, pomocou ktorého sa môžeš vrátiť k svojmu návrhu a upraviť ho. Kontaktovať nás môžeš pomocou emailu a môžeme prediskutovať tému prednášky a tiež abstrakt. Ak potrebuješ mentora, radi ti pomôžeme, stačí sa spýtať.

Odoslať návrh príspevku

Daj nám vedieť o zaujímavých rečníkoch

Poznáš niekoho, kto by mohol mať skvelý príspevok na PyCon a mali by sme ho/ju zavolať prednášať? Daj nám vedieť: info@pycon.sk

Pokyny pre podávanie návrhov

Nie je žiadne oficiálne obmedzenie tém, ktoré môžete navrhnúť ako svoju prednášku. Prednášky o Pythone alebo komunite budú s vysokou pravdepodobnosťou zaujímavé pre publikum. Hlavným kritériom, ktoré bude komisia pri výbere prednášok zvažovať, je to, ako tvoja prednáška zaujme publikum. Je stanovený limit na jednu prednášku pre rečníka. Navrhnúť môžeš viac ako jednu, komisia ťa však vyzve, aby si vybral iba jednu prednášku (v prípade, že bude akceptovaných viac návrhov).

Ak máš otázky, kontaktuj nás emailom: info@pycon.sk alebo sa pridaj na náš Slack kanál.

Všetci rečníci majú vstup na konferenciu zadarmo.

Súhlas so zverejnením nahrávok

Jednou z motivácií pre organizovanie PyConu je pomôcť so šírením vyučovania programovania v Pythone a jeho podporou na Slovensku i v zahraničí. Aj preto plánujeme nahrávať všetky prezentácie z konferencie a naživo streamovať a následne všetky zverejniť na web.

Odoslaním návrhu na prednášku alebo workshop, alebo zapísaním sa na Lightning Talk dávaš súhlas SPy o.z. na nahrávanie, úpravu a zverejnenie audio a/alebo video záznamu z tvojej prezentácie.

Plné znenie súhlasu s nahrávaním