Python 2: Rozlúčková party

Vedeli ste, že posledný release Pythonu 2 verzia 2.7.18 bude vydaný v apríli 2020: https://www.python.org/dev/peps/pep-0373/? Python 2 tu bol s nami 20 rokov (prvá verzia vyšla v roku 2000) a samotný Python 2.7 takmer 10 rokov. Preto sme sa rozhodli, že spravíme Python2 Good Bye Party! Ak budete na PyCon SK 2020, príďte v sobotu 28.3. rozlúčkovú party, bude to posledná Python 2 good bye party v Európe! Lístky sú už od dnes v predaji...

Čítaj viac

Prihlasovanie prednášok bolo uzavreté.

Obdržali sme viac ako sto návrhov na prednášky, ďakujeme všetkým za záujem. Komisia vyhodnocuje všetky vaše návrhy a bude kontaktovať všetkých čo najskôr.

Čítaj viac

Predlžujeme termín prihlasovania prednášok na konferenciu.

Obdržali sme veľa kvalitných návrhov na prednášku, ale aj niekoľko žiadostí o predĺženie termínu na prihlásenie prednášky. Vzhľadom na to že tento ročník uzatvára prihlasovanie prednášok skôr, sme sa rozhodli predĺžiť prihlasovanie prednášok do konca Januára.

Čítaj viac

Konferenčný chat.

Minulý rok sme používali Slack ako konferenčný chat, pomocou ktorého ste mohli komunikovať s organizátormi a aj s ďalšími účastníkmi. Aj na PyCon SK 2020 budeme používať Slack.

Čítaj viac

Prvá várka rečníkov.

Je nám cťou predstaviť prvých potvrdených rečníkov na PyCon SK 2020.

Oslavujeme Deň boja za slobodu a demokraciu.

17. novembra oslavujeme Deň boja za slobodu a demokraciu. Vďaka tejto udalosti môžeme slobodne organizovať PyCon SK. Chceme, aby ste oslavovali aj vy. Počas celého sviatku môže využiť zľavu 17% na lístky s promo kódom "30-rokov-slobody".

Čítaj viac

Predkladanie prednášok a workshopov je otvorené!

Poznáš niekoho z málo zastúpenej skupiny v IT, kto by chcel urobiť prednášku na konferencii? Daj nám vedieť a povzbuď ho/ju, aby si podal/a návrh na prednášku na PyCon SK 2020. Snažíme sa podporovať rôznorodosť.

Čítaj viac