Ešte stále si nie si istý/á o konečnom popise pre Tvoj príspevok? Nemusíš sa báť :-) Po vyplnení a odoslaní formulára obdržíš potvrdzovací mail, v ktorom bude odkaz na stránku, kde môžeš svoj príspevok kedykoľvek upraviť.

For all of the "paperwork" we use Google forms. You fill it on our page (just the form below), or you can submit the form directly: Google form.

O rečníkovi

Email *
Vaše meno *

Tvoje meno bude zobrazené na našom webe, ak bude prednáška akceptovaná.

V prípade, že príspevok bude prezentovať viacero ľudí, oddeľte mená prezentujúcich čiarkami.

Životopis *

Tvoj životopis bude zobrazený na našom webe, ak bude prednáška akceptovaná.

V prípade, že príspevok bude prezentovať viacero ľudí, oddeľte životopisy prázdnym riadkom.

Profilová fotka *

Uveď, prosím, URL, odkiaľ si môžeme stiahnuť tvoju profilovú fotku, ktorá bude zverejnená na našom webe, ak bude prednáška akceptovaná.

Which country are you from?

We would like to publish a country name next to the speaker on our website if your talk is accepted.

Telefón

Tvoj telefón nebude zverejnený! Je pre organizátorov, aby sa s tebou vedeli v prípade potreby spojiť pred alebo počas konferencie.

O prednáške

Názov *

Názov tvojej prednášky/workshopu, ktorý bude zobrazený na našom webe, ak bude prednáška akceptovaná.

Obsah *

Abstrakt tvojej prednášky bude zverejnený na našom webe, ak bude prednáška akceptovaná.

Typ *

Aký typ prezentácie plánuješ robiť?

Jazyk *

V akom jazyku bude tvoja prezentácia?

Časový blok *

Skill level

What describes you best (Ktorá možnosť Vás vystihuje)?
Would you be interested in mentoring?

Prosím odpovedz na túo otázku iba v prípade, že potrebuješ preplatiť cestovné náklady, aby sme mohli vypočítať cenu lístka.

Link to you previous presentation?

PyConSK receives hundreds of visitors each year who are not native English speakers. We'd like to be sure that we can understand you clearly. Can you please share a link of a recording where you present something in English? If you don't have such a link, please first create a quick 30-second recording. For example, you can read your Talk Abstract and upload it to YouTube (or elsewhere). Instructions: https://tips.uark.edu/record-and-publish-videos-to-youtube/

Cestovné náklady

Potrebuješ príspevok na cestovanie? *

Maj prosím na pamäti, že sme komunitná konferencia s obmedzeným rozpočtom a je možné, že nebudeme môcť preplatiť tvoje náklady.

Z ktorého mesta budeš cestovať?

Prosím zadaj, z ktorého mesta budeš cestovať, ak potrebuješ preplatiť cestovné náklady, aby sme mohli vypočítať cenu lístka.

Potrebuješ ubytovanie?

Prosím odpovedz na túo otázku iba v prípade, že potrebuješ preplatiť cestovné náklady, aby sme mohli vypočítať cenu lístka.

Súhlas so zverejnením nahrávok

Jednou z motivácií pre organizovanie PyConu je pomôcť so šírením vyučovania programovania v Pythone a jeho podporou na Slovensku i v zahraničí. Aj preto plánujeme nahrávať všetky prezentácie z konferencie a naživo streamovať a následne všetky zverejniť na web.

Odoslaním návrhu na prednášku alebo workshop, alebo zapísaním sa na Lightning Talk dávaš súhlas SPy o.z. na nahrávanie, úpravu a zverejnenie audio a/alebo video záznamu z tvojej prezentácie.

Plné znenie súhlasu s nahrávaním