banner

PyCon SK 2022

  • Bratislava

O konferencii PyCon SK

2022

The PyCon SK 2022 conference, which will be held in Bratislava, is an annual gathering of the community using and developing the open-source Python programming language. Je organizovaná dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami z občianskeho združenia SPy o.z. zameraného na šírenie jazyka Python a ďalších open sourcových technológií a myšlienok. Prostredníctvom PyConu SPy o.z. napĺňa svoj cieľ rozširovať slovenskú (a aj medzinárodnú) komunitu Python programátorov a programátoriek a ľudí podporujúcich open source.


Edu Summit

EduSummit je špecializovaná časť konferencie zameraná na vyučovanie programovania na základných a stredných školách. Už po štvrtý raz organizujeme tentokrát dvojdňový summit, počas ktorého učiteľkám a učiteľom predstavíme inovatívne spôsoby a metódy vyučovania programovania, podelíme sa o skúsenosti s užitočnými nástrojmi a taktiež sa spolu zúčastníme workshopov pod vedením skúsených mentorov a mentoriek.

FIIT STU
Bratislava

50+
Rečníci a rečníčky

500+
účastníkov a účastníčok

Novinky

Okolo konferencie sa stále deje kopec vecí... Tu je niekoľko z nich...

blog
14 May

PyCon SK presunutý na rok 2022

Vzhľadom na pretrvávajúcu pandemickú situáciu sa PyCon SK neuskutoční ani v roku 2021. Namiesto toho sme sa rozhodli opäť rozbehnúť Python online meetupy, konkrétne termíny už čoskoro pošleme cez Newsletter - pre viac info sa prihláste na odber nižšie.

blog
17 Jul

PyCon SK bude v neskoršom termíne.

Pred niekoľkými mesiacmi sme stáli pred rozhodnutím, či PyCon SK 2020 v marci presunúť, alebo nie. Nakoniec sme sa rozhodli zodpovedne, ešte pred oficiálnymi pokynmi zo strany štátnych orgánov. Podobné rozhodnutie pred nami stálo aj teraz, a z bezpečnostných dôvodov sme sa rozhodli PyCon SK presunúť na jún 2021. Presný termín ešte dolaďujeme.

blog
07 Mar

PyCon SK bude v neskoršom termíne.

Vírus COVID-19 sa šíri po Európe a žiaľ Slovensko, nie je výnimkou.

 

Situáciu sme pozorne sledovali a diskutovali sme s Úradom verejného zdravotníctva a odporučili nám odložiť konferenciu. Pripravovali sme viaceré proaktívne opatrenia, ale nedokážeme plne zaručiť zdravie a bezpečnosť našich účastníkov. Zvažovali sme tiež možnosť online konferencie PyCon SK, ale rozhodli sme sa, že duchom komunity je stretávanie sa.

 

Preto sme sa zodpovedne rozhodli presunúť PyCon SK na neskorší termín. Konferencia sa uskutoční v septembri 2020.

 

Veríme, že naše rozhodnutie pochopíte a presun Vám nespôsobí nepríjemnosti.

 

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na stretnutie v septembri 2020.

Kúp si lístok teraz

Lístky na konferenciu sú už v predaji. Doteraz sa každý PyCon SK vypredal, takže si nenechávaj nákup lístka na poslednú chvíľu, lebo už môžu byť vypredané...

Kúp si lístok

Oficiálni sponzori a partneri

Hľadáme sponzorov a partnerov. Prosím, kontaktujte nás.